A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Борівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Чернівецької селищної ради
Чернівецької селищної ради Вінницької області

150-річчя від дня народження Лесі Українки

Дата: 19.03.2021 22:20
Кількість переглядів: 9

25 лютого 2021 року вся світова громадськість відзначала 150-річчя від дня народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладачки, культурної діячки, яка входить до переліку найвідоміших жінок України.

Завдяки щирій відданості рідній країні, її ім’я стало одним із символів української держави. 150-річний ювілей Лесі Українки внесено до Календаря пам’ятних дат ЮНЕСКО на 2020-2021 роки.

До відзначення ювілею долучилися учні Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Школярі початкової ланки декламували вірші, зокрема влаштували виразне читання «Казки про Оха-чародія», а також підготували виставку малюнків, що відобразила фрагменти улюблених віршів авторки. Також діти взяли участь у цікавій лего-вікторині, за допомогою якої змогли краще запам’ятати життєвий та творчий шлях письменниці. Учні із захопленням поринули у світ геніальної, витонченої та унікальної жінки України.

Учителі української мови і літератури провели тематичний урок-презентацію «Леся Українка – геніальна дочка українського народу». У ході заходу здобувачі освіти декламували вірші відомої поетеси, згадали цікаві факти з її біографії, переглянули навчальний відеофільм про життя цієї видатної жінки «Ідо до тебе».

Загалом участь у проведених заходах принесла задоволення дітям, сприяла розвитку їх творчої уяви, почуття прекрасного, збагаченню літературних та мовленнєвих знань, вихованню поваги до українського поетичного слова, до Батьківщини, до творчої спадщини поетеси.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора