Ми у Facebook

Акція "Зігрій хоробре серце воїна" (фото)

Місячник цивільного захисту (фото)

Тиждень стилю: спортивний стиль (фото)

Тиждень стилю: діловий стиль (фото)

Тиждень стилю: національний стиль (фото)

Тиждень стилю: джинсовий стиль (фото)

Тиждень стилю: святковий стиль (фото)

День спорту (фото)

Звіт про проведення «Олімпійського тижня»

Інформація про відзначення Дня пам’яті Героїв Крут у Борівській ЗОШ І-ІІІ ст.

Інформація про проведення тижня «Беру «Кобзар» у руки знову, немов святий щоденний хліб»

План зоходів з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право!»

Вітання вчителям-пенсіонерам

Щирі вітання з Днем вчителя адресували у неділю 1.10.23р. члени ДЮШО «Берегиня» тим, хто багато зробив на професійному шляху - вчителям-пенсіонерам. Вчитель - це не просто професія, це покликання всього життя!!! Колишніх вчителів не буває! Від імені всього колективу Борівського ліцею, учнів та батьків, діти зробили Сонцеколо пошани «Вітаймо вчителя у день святковий і створімо дивограй квітковий!» Побажали міцного здоров'я, з оптимізмом дивитися в майбутнє і насолоджуватися заслуженим відпочинком!

11:19 03.10.2023

Всеукраїнська акція пам’яті «Сонях»

29.09.23. в Борівському ліцеї відзначався День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

11:08 03.10.2023

Всесвітній день прибирання «World Cleanup Day»

26. 09.23. Учні Борівського ліцею доєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Прийняли участь у проведенні акції  присвяченій Дню здоров’я, довкілля. Наш ліцей провів еко-челенж «Приберемо заповітні місця Борівки» (прибирання біля джерела Марія). Пишаємось свідомими та активними учнями школи.

11:01 03.10.2023

«21 вересня - Всесвітній день миру»

День відмови від насильства і припинення вогню в усіх куточках Землі відзначається з ініціативи ООН. У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Адже нестабільність, страх та насилля – не просто лякають та знищують, а й не дають можливості розвиватися країнам, державам, народам…Учні молодших класів взяли участь у акції «Голуб миру», виготовили паперових голубів миру та разом з учнівським самоврядуванням підготували флешмоб присвячений до Дня миру. «Ми маємо вільні крила, бо ми з України, ми разом - сила!»

10:57 03.10.2023

Тиждень фізкультури та спорту

У Борівському ліцеї з 11.09 -15.09.23р пройшов тиждень фізкультури та спорту під гаслом «Якщо не бігаєш, поки здоровий, доведеться побігати, коли захворієш». Також було проведено  щорічний забіг в пам’ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ».

10:46 03.10.2023

ДЕНЬ ЗНАНЬ

У день знань бажаємо, щоб гарний настрій не згасав, мрії збувалися, а навчання давалося легко. Нехай навчальний рік буде наповнений незабутніми моментами, відкриттями та грандіозними успіхами.

10:27 03.10.2023

150-річчя від дня народження Лесі Українки

25 лютого 2021 року вся світова громадськість відзначала 150-річчя від дня народження Лесі Українки – видатної української поетеси, перекладачки, культурної діячки, яка входить до переліку найвідоміших жінок України.

22:20 19.03.2021