Школа без булінгу

План заходів з профілактики булінгу Борівського ліцею на 2023-2024 н.р.

Закон про булінг

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та ґендерної дискримінації працює цілодобово за номерами телефонів 0 800 500 335 (зі стаціонарного) або 116 123 (з мобільного).

План заходів з профілактики булінгу та створення безпечного освітнього середовища Борівського ліцею на 2022-2023 н.р.

КБОС Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Угода шкільної спільноти.

План заходів з профілактики булінгу та створення безпечного освітнього середовища Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2020-2021 н.р.

Порядок розгляду звернень щодо булінгу.

Анкета «Моніторинг дотримання положень КБОС.

Зразок заяви про випадок булінгу

Акція "Стоп-булінг" (фото)

План заходів щодо профілактики булінгу в учнівському середовищі

Нормативна база