Комунальний заклад "Борівська загальноосвітня школа І-ІII ступенів"
Чернівецької районної ради Вінницької області

Подяка спонсорам

Уміння бути благодійним

Учнівський, батьківський та учительський колективи Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів висловлюють щиру подяку благодійнику та спонсору Борівської ЗОШ І-ІІІ ступенів генеральному директору СФГ «Оріон» Лутковському Анатолію Вікторовичу за організоване гаряче харчування. Завдяки щедрій пропозиції Анатолія Вікторовича, батьки мали змогу не оплачувати харчування дітей та бути впевненими у тому, що дитина буде не голодна, навіть якщо родина не в змозі оплатити гарячий обід. Загальна сума, витрачена на забезпечення гарячого харчування  за І семестр у 2017-2018 н.р. у Борівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  складає 41 тисяча 730 грн – чималий внесок та щедрий крок назустріч людям!

Тож дозвольте щиро подякувати за традиційну українську доброчинність, небайдуже ставлення до розвитку та існування сільської школи, за надійне плече та руку допомоги в потрібний момент, з уміння та бажання бути благодійником за  та привітати з Різдвом Христовим та всіма зимовими святами Лутковського Анатолія Вікторовича та всю його родину!

Хай щастя завжди супроводить Вас,
Людська повага й шана не минають,
А Вашу мрію й працю повсякчас
Лиш визнання вінчають!
Хай Бог Вам посилає своє благословіння на Ваші добрі справи!

З вдячністю та повагою учнівський,
батьківський, учительський колективи

та адміністрація Борівської ЗОШ І-ІІІ ст.