Педагогічний колектив

Борівський ліцей  є пілотним ліцеєм зі здійснення міжнародного проекту «Громадянська освіта», учасник міжнародного проекту «Євроклуби у школах України», переможець конкурсу «Творчість освітян» у номінації «Колективний творчий проект», є ліцеєм «Сприяння здоров´ю», З 2006 року на базі закладу діє районне відділення Вінницького територіального відділення МАН України. Школа є єдиною сільською школою-філією Вінницького обласного відділення МАН України. На базі закладу відбувається підготовка науково-дослідних робіт, захист робіт у 2 відділеннях: суспільно-гуманітарному та природничо-математичному.

Для задоволення освітніх потреб учнів у ліцеї організовано профільне навчання у старшій школі за універсальним профілем, допрофільне навчання на І-ІІ ступенях навчання .

Високопрофесійний склад педагогічного колективу налічує 38 педагогів, з яких

17 -  вищої кваліфікаційну категорію

7 -  І кваліфікаційної категорії

6 – ІІ кваліфікаційної категорії

8 – спеціалісти

4 – звання «Учитель-методист»

5 – звання «Старший учитель»

Список вчителів Борівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів на 2021-2022 н.р.