Матеріально-технічна база закладу 2019-2020 н.р.

Дата: 17.06.2020 14:40
Кількість переглядів: 203

Приміщення закладу введено в дію в 1980 році, типовий проект потужністю 624 місць з таким ліцензованим обсягом: початкова освіта 124 учні, базова освіта 300 учнів, повна загальна середня освіта 200 учнів (сертифікат №000550).

Приміщення  та  територія  закладу є типовими та   відповідають  державним  санітарно-гігієнічним  нормам   щодо  утримання  ЗЗСО. Площа території становить 2 5871 га, площа приміщень закладу - 5794 м2

Навчальні  класи  та  кабінети забезпечені  меблями на 70 %.

Наявне централізоване водопостачання проточна холодна вода, гаряча вода за рахунок бойлеру, ВЕТ.

Харчоблок  знаходиться  в приміщенні закладу. Забезпеченість необхідним технологічне обладнанням становить 70%. Приміщення  харчоблоку  розраховане  на  156 місць, загальна площа становить 198,5 м2.

Навчальний заклад  працює  за  кабінетною  системою. Всього  класних  кімнат – 28. Наявні  бібліотека, спортивний зал,  стадіон з  футбольним  полем, біговою  доріжкою, ямою  для  стрибків, спортивний майданчик зі  штучним  покриттям, тренажерний та тенісний зали.

Спортивні споруди і майданчики мають такі розміри та технічний стан:

- 1 спортивний майданчик для початкової ланки – 52 м2;

- 1 спортивний майданчик зі штучним покриттям – 156 м2;

- 1 спортивний зал – 162 м2;

-1 тренажерний зал – 30 м2;

-1 тенісний зал - 30 м2;

Рівень матеріально-технічного  забезпечення  навчальних  кабінетів  складає  80%. Ефективно  використовується  база  кабінетів  фізики, хімії, географії, математики, іноземної мови, кабінет Захисту Вітчизни, комп’ютерний клас, кабінети 1 та 2 класу (НУШ), облаштовано ресурсну кімнату, наявний актовий зал площею125 м2

Кабінет фізики оновлено мультимедійним обладнанням та лабораторним приладдям. Кабінет хімії оснащено інтерактивною дошкою, проектором та ноутбуком

Кількість комп'ютерних класів - 10+1. Наявний  доступ  до  всесвітньої  інформаційної  мережі  Інтернет (швидкість  доступу - 100Мбіт/с).

Учні  забезпечені  підручниками, програмовою  художньою  літературою на 80%.  Книги  зберігаються  в  належних  умовах.

Інклюзивне освітнє середовище, універсальний дизайн та розумне пристосування

Особам з особливими освітніми потребами освіта надається нарівні з іншими особами, у тому числі шляхом створення належного фінансового, кадрового, матеріально-технічного забезпечення та забезпечення універсального дизайну та розумного пристосування, що враховує індивідуальні потреби таких осіб.

Універсальний дизайн закладу створюється на таких принципах:

1. Рівність і доступність використання.

Надання однакових засобів для всіх користувачів: для уникнення відособлення окремих груп населення.

1. Гнучкість використання.

Дизайн повинен забезпечити наявність широкого переліку індивідуальних налаштувань і можливостей з урахуванням потреб користувачів.

1. Просте та зручне використання.

Дизайн повинен забезпечувати простоту та інтуїтивність використання незалежно від досвіду, освіти, мовного рівня та віку користувача.

1. Сприйняття інформації з урахуванням різних сенсорних можливостей користувачів.

Дизайн повинен сприяти ефективному донесенню всієї необхідної інформації до користувача незалежно від зовнішніх умов або можливостей сприйняття користувача.

1. Припустимість помилок.

Дизайн повинен звести до мінімуму можливість виникнення ризиків і шкідливих наслідків випадкових або ненавмисних дій користувачів.

1. Низький рівень фізичних зусиль.

Дизайн розраховано на затрату незначних фізичних ресурсів користувачів, на мінімальний рівень стомлюваності.

1. Наявність необхідного розміру і простору.

Наявність необхідного розміру і простору при підході, під’їзді та різноманітних діях, незважаючи на фізичні параметри, стан і ступінь мобільності користувача